Lista promocji

Operator Promocja
Tytuł:: Multi+
Treść:: Dzięki funkcji Multi+ za każdy wygrany, przedmeczowy zakład wielokrotny, składający się z 5+ zakładów składowych otrzymasz dodatkowe wygrane.

Ważna do:: 2018-12-31 Regulamin Zagraj teraz
Treść:: Dzięki funkcji Multi+ możesz zgarnąć do 100% więcej za wygrane, przedmeczowe zakłady wielokrotne, składające się z 5+ typów. Funkcja ta działa tylko w wybranych zakładach i wydarzeniach. Wykres przedstawia procentowe wygrane, które możesz zdobyć dzięki Multi+.

Tytuł:: Cashback przy bezbramkowym remisie
Treść:: Pusty protokół wyników już nigdy więcej nie będzie Ci przeszkadzał! Od teraz nasza oferta cashback na bezbramkowy remis jest tutaj! Postaw zakład przed meczem na Poprawny wynik lub Połowa spotkania/Koniec spotkania lub Połowa spotkania/Koniec spotkania Poprawny wynik na wydarzenie jednej z następujących lig: angielska Premier League, włoska Serie A, niemiecka Bundesliga, hiszpańska Primera Division, francuska Ligue 1, rumuńska Liga 1, Liga Mistrzów UEFA lub Liga Europy, jeżeli mecz zakończy się wynikiem 0-0, a Twój zakład przegra zwrócimy Ci Twoją stawkę. Bezbramkowy remis nie jest złym wynikiem z winmasters.

Tytuł:: Bezpieczne 90+
Treść:: Zwrócimy przegrane zakłady za min. 25 PLN do kwoty 400 PLN na Dokładny Wynik, Do przerwy/Wynik końcowy, Strzelec pierwszego/ostatniego w spotkaniach ME, jeśli bramka w meczu padnie po 90. minutach gry.

Tytuł:: Multi bonus 60% na najlepsze ligi futbolowe!
Treść:: Premiership, Bundesliga, Ligue I, Primera, Seria A, Liga I, Ekstarklasa, Primeira, Jupiler, Liga Mistrzów i Liga Europy - wybierz swoje zakłady kombi i zyskaj 60% dodatkowych wygranych! Czas rozpocząć prawdziwy futbol! Czas byś zaczął dużo wygrywać!